Start » Program rabatowy » Koperfam

Koperfam Sp. z o.o. to polska firma o 100% kapitale rodzinnym.

Od początku działalność prowadzi jako spółka prawa handlowego. Główne rodzaje działalności to handel i produkcja.

Wbrew panującym trendom strategia firmy Koperfam nie polega na oferowaniu klientom produktów najtańszych na świecie. Firma stawia na jakość, rzetelność i profesjonalizm w każdym zakresie działalności.

Ponad 25-letnie doświadczenie, produkcja spełniająca kryteria najwyższej jakości, optymalizacja kosztów oraz ciągłe prace badawczo-rozwojowe sprawiają, że Koperfam Sp. z o.o. jest postrzegany jako lider na polskim rynku.

 

Asortyment towarowy firmy Koperfam obejmuje:
• produkty z branży ogrzewania: kominki (wkłady kominkowe), piece wolnostojące na drewno tzw. kozy, piece i kotły grzewcze na pelet, kominki i piece gazowe,
• produkty z branży wellness&SPA: sauny, łaźnie parowe, kabiny infrared, kabiny kąpielowe, wanny SPA, baseny AFS, szafki basenowe z HPL, systemy do przebieralni, kabiny sanitarne HPL.

Uzupełnieniem oferty są elementy dekoracyjne do wyposażenia wnętrz z naturalnego kamienia.

Firma, dzięki zaangażowaniu i dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów, zyskała grono zadowolonych klientów. Koperfam był wielokrotnie nagradzany i doceniany, np. w 2011 roku otrzymał nagrodę Płomień Roku w kategorii wybór profesjonalistów; w 2012 r. firmie przyznano Europejski Certyfikat Rzetelni w Biznesie; na targach Kominki 2012Międzynarodowe Targi Poznańskie przyznały nagrodę Acanthus Aureus.


Siedziba firmy mieści się w Legionowie. W skład siedziby wchodzą: biura, wzorcowy salon ekspozycyjny wraz z zapleczem szkoleniowym, laboratorium badawczo-rozwojowe, hala produkcyjna oraz magazyn wysokiego składowania.

Kontakt:
KOPERFAM Sp. z o.o.
ul. Olsznkowa 51, 05-120 Legionowo
tel. 22 774 11 22
www.koperfam.pl ,

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17oo oraz w soboty w godzinach 9:00 - 14:00.

Program rabatowy %