Start » Nieruchomości » Domy » Osiedle Poznańska SPRZEDANE

Osiedle Poznańska SPRZEDANE

Cztery domy w zabudowie bliźniaczej z bezpośrednim wjazdem od ul. Poznańskiej

WSZYSTKIE DOMY SPRZEDANE: A,B,C,D
Powierzchnia netto:
114,44 m2
w tym:
 
Powierzchnia użytkowa:
95,88 m2
Powierzchnia gospodarcza:
18,56 m2
Powierzchnia całkowita:
146,44 m2
Cena: 510 000,00 PLN

Osiem domów w zabudowie bliźniaczej w zamkniętym osiedlu z drogą wewnętrzną

WSZYSTKIE DOMY SPRZEDANE: E, F, G, H, I, J, K, L
Powierzchnia netto:
130,62 m2
w tym:
 
Powierzchnia użytkowa:
104,36 m2
Powierzchnia gospodarcza:
26,26 m2
Powierzchnia całkowita:
169,12 m2
Cena: 565 000,00 PLN

Lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest w odległości 650 m od stacji PKP Legionowo Przystanek (pociągi kursują co 30min), a po przejściu około pół kilometra mamy najbliższe sklepy spożywcze, bank, kiosk, salony fryzjerskie, kwiaciarnię itd.

700 m od Inwestycji znajduje się niedawno wyremontowany Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, w skład którego wchodzą: przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum.

Równie blisko mamy do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Areny Legionowo. W Arenie systematycznie odbywają się różnego rodzaju imprezy takie jak np: wystawy rasowych psów i kotów, na galach sztuk walki MMA kończąc. Na terenie stadionu mieści się jedno duże, pełnowymiarowe boisko piłkarskie oraz kilka mniejszych, ze sztuczną murawą. Kompleks posiada także boiska do siatkówki plażowej, hale do gry w tenisa, squasha, boiska do koszykówki, skatepark, siłownię i to czego potrzebuję każdy wytrawny kibic piłki nożnej - bar z dużym rzutnikiem telewizyjnym.

Lokalizacja charakteryzuję się bliskością terenów zielonych oraz cichą i spokojną okolicą. Droga prowadząca do osiedla jest asfaltowa, jednak natężenie ruchu jest na niej bardzo małe. W weekendy mamy wręcz wrażenie, jakby pobliskie ulice zupełnie opustoszały, a jedynie co słyszymy to śpiew ptaków.

Program rabatowy %