Start » O nas

O nas

Firma Lux-Dom Bis istnieje na rynku od 2007 roku,  jednak nasze doświadczenie w branży budowlanej sięga aż 1991r. Wtedy to mój ojciec, wspólnik obecnych firm Lux-Dom Bis i Lux-Dom Bis Nieruchomości, Bogdan Kaczyk, postanowił spróbować swoich sił w budownictwie. Jak wszyscy wiemy początek lat dziewięćdziesiątych był to w Polsce czas przemian i odważnych biznesowych decyzji. Nowo powstały Zakład-Remontowo-Budowlano-Dekarski Bud-Dom zaczął realizować coraz więcej zleceń, nie tylko w Legionowie, ale także w Warszawie i okolicach. Remonty szkół, bloków, kamienic, hal sklepowych, budowa domów to tylko nieliczne ze zleceń, którymi zajmowała się firma. Po wielu latach zebranego doświadczenia i kapitału można było w końcu rozpocząć własne inwestycje związane z budową budynków jednorodzinnych.

I tak od 2000 roku  zaczęły się  systematycznie pojawiać  w Legionowie nowe domy. Po paru latach samodzielnych inwestycji zapadła decyzja o zawiązaniu spółki Lux-Dom s.c., która to w samym tylko Legionowie postawiła ponad 100 budynków! Dało to jej pozycję lidera w budownictwie jednorodzinnym na terenie Legionowa i okolic.

W 2007 r. powstaje kolejna spółka Lux-Dom Bis s.c. Bogdan i Tomasz Kaczyk, firma rodzinna, która do dziś prężnie się rozwija i wprowadza na rynek nowe nieruchomości. W ostatnich latach załamania gospodarczego, kiedy to wielu z lokalnych przedsiębiorców upadło, nasza firma dzięki mądremu i przemyślanemu zarządzaniu nadal może pochwalić się systematyczną sprzedażą. Staramy się wybierać dla Państwa jak najlepsze lokalizacje położone blisko strategicznych punktów miasta. Ważne jest dla nas by Państwa dzieci miały blisko do przedszkola, szkoły, aby dojazd do pracy był sprawny i szybki, a wyjście do sklepu nie wiązało się z koniecznością wyprowadzenia samochodu z garażu. Ceny naszych nieruchomości zawsze są rozsądnie dobrane, a ich jakość z roku na rok jest podnoszona zgodnie z panującymi trendami.

Od samego początku mają Państwo wpływ na to jak będzie wyglądał Państwa dom. Dajemy naszym klientom całkowitą dowolność w kwestii rozplanowania ścianek działowych, rozmieszczenia punktów elektrycznych i hydraulicznych, doboru koloru okien wewnątrz, jak i w niektórych przypadkach także z zewnątrz. Każdy standard deweloperski naszych budynków można rozszerzyć. Do współpracy z Państwem powierzamy tylko sprawdzonych fachowców, którzy od lat cieszą się naszym zaufaniem.

Mam nadzieję, że nasza firma zostanie Państwa partnerem w spełnianiu marzeń o własnym domu.

Z wyrazami szacunku
Tomasz Kaczyk

Program rabatowy %