Start  /  Nieruchomości  /  Mieszkania  /  Apartamenty Różana - SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Osiedle mieszkań bezczynszowych usytuowane przy Al. Róż w Legionowie

WSZYSTKIE LOKALE SPRZEDANE
Powierzchnia użytkowa:
56,60 m2
Powierzchnia użytkowa z balkonem:
61,50 m2
Cena za stan deweloperski:

od 300 000,00 zł

Osiedle mieszkań bezczynszowych usytuowane przy Al. Róż w Legionowie

WSZYSTKIE LOKALE SPRZEDANE
Powierzchnia użytkowa:
56,90 m2
Powierzchnia użytkowa z balkonami:
70,40 m2
Cena za stan deweloperski:

od 290 000,00 zł

Lokalizacja

To, co charakteryzuję tę inwestycję, to przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja. Nasze apartamenty znajdują się zaledwie 300m od stacji PKP, sklepów oraz innych obiektów usługowych. Najbliższy sklep spożywczy oddalony jest od osiedla o 200m. Odległość do przedszkola i szkoły to zaledwie 900 m. Atutem naszych mieszkań jest także bliskość lasu i terenów rekreacyjnych. Wystarczy kilkuminutowy spacer, by oderwać się od głośnych, ruchliwych ulic i zrelaksować wśród zieleni. 1,5 km od inwestycji znajduje się nowoczesna hala sportowo-rekreacyjna Arena Legionowo, a przy niej Centrum Obsługi Rowerzystów z wypożyczalnią rowerów i punktem informacji turystycznej.

Nasza propozycja to nowość, łącząca w sobie komfort i niezależność wynikające z mieszkania w zabudowie jednorodzinnej oraz atrakcyjną cenę, charakterystyczną dla rynku mieszkaniowego.

Wszystkie lokale są bezczynszowe. Oznacza to, że są wolne od jakichkolwiek, co miesięcznych, opłat do spółdzielni mieszkaniowej (czynsz). Opłaty związane są tylko z indywidualnym zużyciem energii, wody itp.

Każde z mieszkań posiada oddzielne media (gaz, prąd, kanalizacja) oraz nowoczesny piec. Osiedle wyposażone jest w elektrycznie sterowaną bramę wjazdową i jest oświetlone wzdłuż drogi wewnętrznej. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają działkę, zaś lokale na piętrze - dwa duże balkony.

DPA KNAUBER S.C. ELITE HOME NOVA BP FACHOWIEC GRANMAR Salon Mebli "BLACK RED WHITE" Centrum Zaopatrzenia Budownictwa Romex Warszawa GAMA design VIP PARKIET Koperfam