Start » Nieruchomości » Mieszkania » Apartamenty Srebrna SPRZEDANE

Apartamenty Srebrna SPRZEDANE

Osiedle mieszkań bezczynszowych przy ul. Srebrnej w Legionowie

SPRZEDANE - ZAPYTAJ O NOWĄ INWESTYCJĘ

Powierzchnia użytkowa:

66,30m2

 

Lokal 1A 3B5C 7D
Działkaokoło
100m2
około
50m2
około
50m2
około
150m2
 Taras x1x1  x1 x1

 

Cena: 350 000,00 PLN

Osiedle mieszkań bezczynszowych przy ul. Srebrnej w Legionowie

SPRZEDANE- ZAPYTAJ O NOWĄ INWESTYCJĘ

Powierzchnia użytkowa:

66,30m2

 

Lokal 2A 4B6C 8D
DziałkaNieNie NieNie
 Balkon x1x2 x2 x1Cena: 350 000,00 PLN

Apartamenty Srebrna w Legionowie

Nasza propozycja to nowość, łącząca w sobie komfort i niezależność wynikające z mieszkania w zabudowie jednorodzinnej oraz atrakcyjną cenę, charakterystyczną dla rynku mieszkaniowego.

Wszystkie lokale są bezczynszowe. Oznacza to, że są wolne od jakichkolwiek, co miesięcznych, opłat do spółdzielni mieszkaniowej (czynsz). Opłaty związane są tylko z indywidualnym zużyciem energii, wody itp.

Każde z mieszkań posiada oddzielne media (gaz, prąd, kanalizacja) oraz nowoczesny piec. Osiedle wyposażone jest w elektrycznie sterowaną bramę wjazdową i jest oświetlone wzdłuż drogi wewnętrznej. Mieszkania na parterze mają notarialnie przypisany ogródek natomiast wszystkie mieszkania usytuowane na piętrze posiadają duże balkony.

W cenie, do każdego lokalu przypisana jest komórka lokatorska znajdująca się na poddaszu oraz miejsce parkingowe w części wspólnej osiedla.

Lokalizacja

To, co charakteryzuję tę inwestycję, to przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja.

Nasze apartamenty znajdują się niespełna 500m od stacji PKP, sklepów oraz innych obiektów usługowych. Najbliższy sklep spożywczy oddalony jest od osiedla o 250m. Odległość do przedszkola i szkoły to zaledwie 1200 m.

Atutem naszych mieszkań jest także bliskość lasu i terenów rekreacyjnych. Wystarczy kilkuminutowy spacer, by oderwać się od głośnych, ruchliwych ulic i zrelaksować wśród zieleni. 1,5 km od inwestycji znajduje się nowoczesna hala sportowo-rekreacyjna Arena Legionowo, a przy niej Centrum Obsługi Rowerzystów z wypożyczalnią rowerów i punktem informacji turystycznej.

Program rabatowy %