Start  /  Nieruchomości  /  Mieszkania  /  Apartamenty Srebrna - SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Osiedle mieszkań bezczynszowych przy ul. Srebrnej w Legionowie

SPRZEDANE - ZAPYTAJ O NOWĄ INWESTYCJĘ

Powierzchnia użytkowa:

66,30m2

 

Lokal
 1A 3B5C
7D
Działka
około
100m2
około
50m2
około
50m2
około
150m2
 Taras x1x1
 x1 x1

Cena za stan deweloperski:

350 000,00 zł

Osiedle mieszkań bezczynszowych przy ul. Srebrnej w Legionowie

SPRZEDANE- ZAPYTAJ O NOWĄ INWESTYCJĘ

Powierzchnia użytkowa:

66,30m2

 

Lokal
 2A 4B6C
8D
Działka
Nie Nie
NieNie
 Balkon x1x2  x2 x1


Cena za stan deweloperski:

350 000,00 zł

Apartamenty Srebrna w Legionowie

Nasza propozycja to nowość, łącząca w sobie komfort i niezależność wynikające z mieszkania w zabudowie jednorodzinnej oraz atrakcyjną cenę, charakterystyczną dla rynku mieszkaniowego.

Wszystkie lokale są bezczynszowe. Oznacza to, że są wolne od jakichkolwiek, co miesięcznych, opłat do spółdzielni mieszkaniowej (czynsz). Opłaty związane są tylko z indywidualnym zużyciem energii, wody itp.

Każde z mieszkań posiada oddzielne media (gaz, prąd, kanalizacja) oraz nowoczesny piec. Osiedle wyposażone jest w elektrycznie sterowaną bramę wjazdową i jest oświetlone wzdłuż drogi wewnętrznej. Mieszkania na parterze mają notarialnie przypisany ogródek natomiast wszystkie mieszkania usytuowane na piętrze posiadają duże balkony.

W cenie, do każdego lokalu przypisana jest komórka lokatorska znajdująca się na poddaszu oraz miejsce parkingowe w części wspólnej osiedla.

Lokalizacja

To, co charakteryzuję tę inwestycję, to przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja.

Nasze apartamenty znajdują się niespełna 500m od stacji PKP, sklepów oraz innych obiektów usługowych. Najbliższy sklep spożywczy oddalony jest od osiedla o 250m. Odległość do przedszkola i szkoły to zaledwie 1200 m.

Atutem naszych mieszkań jest także bliskość lasu i terenów rekreacyjnych. Wystarczy kilkuminutowy spacer, by oderwać się od głośnych, ruchliwych ulic i zrelaksować wśród zieleni. 1,5 km od inwestycji znajduje się nowoczesna hala sportowo-rekreacyjna Arena Legionowo, a przy niej Centrum Obsługi Rowerzystów z wypożyczalnią rowerów i punktem informacji turystycznej.

DPA KNAUBER S.C. ELITE HOME NOVA BP FACHOWIEC GRANMAR Salon Mebli "BLACK RED WHITE" Centrum Zaopatrzenia Budownictwa Romex Warszawa GAMA design VIP PARKIET Koperfam