Start » Program rabatowy » ELITE HOME

O nas

 Specjalizujemy się w aranżacji wnętrz prywatnych i publicznych . Tworzymy projekty na miarę indywidualnych potrzeb i możliwości naszych Klientów. Od koncepcji przez projekty wykonawcze po nadzór autorski nad realizacją. Architektura to nie tylko nasza praca, ale także ogromna pasja, w którą wkładamy całe nasze serce. Tworząc dbamy o najmniejsze nawet detale tak, aby przestrzeń była nie tylko estetyczna i piękna, ale również funkcjonalna. Od lat współpracujemy z wieloma rzetelnymi wykonawcami, dostawcami materiałów wykończeniowych, pozwala nam to na świadczenie profesjonalnych usług skrojonych do Państwa oczekiwań.

Budowa domu oraz jego urządza nie należą do najłatwiejszych zadań, wymagają bowiem oprócz rozleglej specjalistycznej wiedzy niebywałych umiejętności logistycznych, znajomości branży budowlanej i wnętrzarskiej oraz najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w tych dziedzinach. Podjęcie się takiego zadania przez prywatnego inwestora może przysporzyć wielu trudności, ich zminimalizowanie, a nawet wykluczenie to zadanie dla deweloperów, projektantów i architektów ,którzy sprawnie przeprowadzą nas przez proces inwestycyjny.

Pakiety dla klientów Lux-Dom Bis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów chcielibyśmy zaaferować Państwu kompleksową usługę związana z zakupem wymarzonego mieszkania oraz dostosowaniem go pod kontem aranżacji do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dla osób, które zakupiły mieszkania Lux-Dom Bis przygotowaliśmy specjalne pakiety projektowe aranżacji wnętrz. Mając na uwadze aktualne czasy kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani, większość dnia przebywamy w pracy i mamy mnóstwo spraw na głowie pragnęlibyśmy zaaferować usługę, która by odciążyła od dodatkowych zmartwień i dodatkowych nakładów czasu z Państwa strony. Chcielibyśmy by zakup mieszkania był dla Państwa miłym doświadczeniem ,a finalny efekt aranżacji wnętrz był spełnieniem najskrytszych marzeń.

Serdecznie zapraszam do współpracy
arch. Aleksandra Zalska
właściciel ELITE HOME

zobacz jak pracujemy, zapoznaj się z naszym portfolio:
www.elite-home.pl
https://www.facebook.com/ELITEHOME.INTERIORDESIGN/

skontaktuj się z nami:

tel. 503 077123

Program rabatowy %