Start » Legionowo-archiwum » Inwestycje » Galeria Legionowo

Galeria Legionowo powstanie na Bukowcu, na terenie byłego garnizonu wojskowego pomiędzy ulicami Zegrzyńską i Wąską oraz linią kolejową - przy drodze wylotowej z Warszawy na Pułtusk i Ostrołękę, na wysokości wiaduktu, około 300 m od dworca kolejowego Legionowo.

Całe centrum handlowe zaoferuje 44 tys. m kw. powierzchni najmu. Oprócz Castoramy znajdą się tam: hipermarket spożywczy, sklep wielkopowierzchniowy z branży RTV - AGD, cztero - sześciosalowe kino, galeria ze 140 sklepami, kawiarnie, restauracje, plac zabaw dla najmłodszych oraz parking na blisko tysiąc miejsc.

Galeria Legionowo powierzchnią najbardziej będzie przypominała warszawską Sadybę Best Mall i będzie większa od takich podmiejskich galerii jak CH Janki. Gmach centrum będzie różnił się od warszawskich mallów: kształtem ma przypominać zamkniętą książkę, ułożoną grzbietem do ulicy.

Więcej informacji

 Legionowo

Herb LegionowoMiasto powiatowe w województwie mazowieckim,  położone w Kotlinie Warszawskiej, w odległości ok. 23 km na północ od centrum stolicy,  na szlakach komunikacyjnych łączących Warszawę z Gdańskiem (linia kolejowa) i Pojezierzem Mazurskim (droga krajowa nr 61).

Tylko 7 km dzieli miasto od Zalewu Zegrzyńskiego  – atrakcyjnego miejsca wypoczynku mieszkańców Warszawy i okolic.

Pod względem liczby mieszkańców (51 000) Legionowo jest siódmym miastem województwa mazowieckiego (po Warszawie, Radomiu, Płocku, Siedlcach, Pruszkowie i Ostrołęce).