Plac Zabaw przy ulicy Królowej Jadwigi

W ciągu ostatnich lat zmodernizowano liczne place zabaw funkcjonujące przy przedszkolach i szkołach. Obiekty wyposażone zostały w nowoczesne i przede wszystkim bezpieczne urządzenia zabawowe zapewniające wszechstronny rozwój dzieci.

Wybudowano klika nowych placów zabaw, w tym niezwykle atrakcyjny przy ulicy Królowej Jadwigi. Jest to największa tego typu inwestycja w historii miasta.

Plac zabaw składa się z kilkunastu nowoczesnych urządzeń zabawowych oraz ogólnorozwojowych dostosowanych dla dzieci w różnym wieku.
Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, dopuszczające je do użytku.

Plac jest wyposażony w wygodne ławki, stojaki na rowery i nowoczesne oświetlenie.

W trosce o młode mamy wybudowano kameralną altankę, która stanowi dogodne miejsce sprzyjające nakarmieniu malucha, jak również jego przewinięciu.

Na placu znajduje się przestrzeń wydzielona do jazdy na rolkach, deskorolkach, boisko do koszykówki, siłownia i piłkarzyki.

Kompleks jest monitorowany przy użyciu 8 kamer.

 Legionowo

Herb LegionowoMiasto powiatowe w województwie mazowieckim,  położone w Kotlinie Warszawskiej, w odległości ok. 23 km na północ od centrum stolicy,  na szlakach komunikacyjnych łączących Warszawę z Gdańskiem (linia kolejowa) i Pojezierzem Mazurskim (droga krajowa nr 61).

Tylko 7 km dzieli miasto od Zalewu Zegrzyńskiego  – atrakcyjnego miejsca wypoczynku mieszkańców Warszawy i okolic.

Pod względem liczby mieszkańców (51 000) Legionowo jest siódmym miastem województwa mazowieckiego (po Warszawie, Radomiu, Płocku, Siedlcach, Pruszkowie i Ostrołęce).