Start » Legionowo-archiwum » Infrastruktura » Arena Legionowo
Hala Widowiskowo-Sportowa na Stadionie Miejskim - „Arena Legionowo"

Arena Legionowo to nowoczesna hala widowiskowo - sportowa zlokalizowana  na terenie kompleksu sportowego.

Obiekt przystosowany jest do organizacji zawodów na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Na co dzień użytkowany jest przez legionowskie kluby sportowe oraz wykorzystywany do organizacji wydarzeń kulturalno- rozrywkowych.

Arena posiada bogatą ofertę rekreacyjną. W hali znajduje się siłownia, sala fitness, salon odnowy biologicznej, ścianka wspinaczkowa, sala konferencyjna, bar, hotel, zaś w bezpośrednim sąsiedztwie Stadion Miejski z licznymi boiskami do koszykówki, siatkówki plażowej, piłki nożnej z bieżnią lekkoatletyczną, wielofunkcyjnym boiskiem sportowym "ORLIK 2012", skateparkiem, zaś w sezonie zimowym z lodowiskiem miejskim.

Więcej informacji MOSiR Legionowo

 Legionowo

Herb LegionowoMiasto powiatowe w województwie mazowieckim,  położone w Kotlinie Warszawskiej, w odległości ok. 23 km na północ od centrum stolicy,  na szlakach komunikacyjnych łączących Warszawę z Gdańskiem (linia kolejowa) i Pojezierzem Mazurskim (droga krajowa nr 61).

Tylko 7 km dzieli miasto od Zalewu Zegrzyńskiego  – atrakcyjnego miejsca wypoczynku mieszkańców Warszawy i okolic.

Pod względem liczby mieszkańców (51 000) Legionowo jest siódmym miastem województwa mazowieckiego (po Warszawie, Radomiu, Płocku, Siedlcach, Pruszkowie i Ostrołęce).